Site news

CREDITS

20. prosince 2009 v 15:08 | Baby-V
OFFICIAL SITES about Vanessa

VIDEOS
- YouTube .com

OTHER pictures
- Google .com
- Deviantart .com
- or my graphic

OTHER information
- IMDB .com

Icons

20. prosince 2009 v 12:42 | Baby-V

Založila jsem si ICQ ;)

18. listopadu 2009 v 19:13 | Pixie
Příjemný večer :))

Přišla jsem vám jen oznámit, že jsem si k tomuto blogu založila speciální ICQ. Už vás bylo opravdu moc, co ho po mě chtěli, tak kdyby si mě někdo chtěl ještě přidat, tak ať písne. Budu jen ráda. Ráda si s vámi pokecám. Takže, tady to je:

560-695-664

Information

17. listopadu 2009 v 10:15 | Pixie
Dobré ráno!

Jen jsem vám přišla oznámit důležitou věc ohledně fotek. Chci mít fakt dobrý blog o Vanessce, takže nejprve doplním všechny fotky z roku 2009. Až potom začnu přidávat ty nové! Omlouvám se, ale budu to tak dělat. Stejně bude ještě Van ve Vancouvru, takže o moc nepřijdete. Třeba do té doby bude rok 2010 a to už budu v klidu přidávat nové fotky. Jinak nevíte někdo, jak se dělá tečkovaný rámeček okolo fotky? Předem děkuji za radu :))

Rozcestníky hotovy!

15. listopadu 2009 v 16:24 | Pixie
Rozcestníky hotovy!

Volejte třikrát sláva! Makala jsem na nich celý den a víte co jsem zjistila? Zapoměla jsem udělat rozcestníky o turné. Ale na to už fakt kašlu. Zatím tam nic přidávat nehodlám, tak se teď s tím nebudu zatěžovat. Mám toho plnou hlavu. Teď jdu udělat popisky do menu! Uf, to bude relax po těch rozcetnících. Pak nastane kontrola SB, potom udělám POTM, HOT or NOT a Fashion police. Tak zatím.

Rubriky hotovy!

15. listopadu 2009 v 13:18 | Pixie
Rubriky hotovy!

Teď vám sem budu pořád kecat, co mám ještě dělat, co nemám dělat, co mi zbývá a co už mám hotovo. Takže, základ mám. Design je plně hotov ( kromě popisek do menu, ty budou opravdu až na konec ) a rubriky už mám taky založeny. Teď půjdu dělat rozcestníky. Uf, to bude makačka! Bude jich snad přes padesát ! Ale co, chci mít dobrý blog, tak to musím zvládnout. Po rozcestnících udělám ty popisky no a potom se vrhnu na doplňování životopisů, filmografií, discografií atd.. anebo tyhle věci úplně vynechám a dodám už nějaké novinky. Ještě uvidím.
 
 

Reklama